دستاورد عمده دولت تدبیر و امید ایجاد ثبات و آرامش در سطح کشور و شهرستان بوده که مردم احساس امنیت و آرامش می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی احناف خواف، آقای محمدرضا پهلوان‌نژاد -فرماندار محترم شهرستان خواف- در مراسم نمازجمعه ۱۰ شهریور ۹۶ اهل سنت خواف، ضمن تبریک عید سعید قربان و هفته دولت خاطرنشان کرد: در دولت یازدهم در شهرستان خواف ۷۲۰ پروژه با اعتبار ۹۵۰ میلیارد تومان به استثنای پروژه‌های فولادی به بهره‌برداری رسیده که بخشی از آن موارد بیان می‌شود.

✨حوزه بهداشت و درمان

ایشان در این زمینه گفت: در حوزه بهداشت و درمان با اجرای طرح تحول سلامت در سال جاری، ۹۵ پروژه به بهره‌برداری رسید که در طول این چهار سال در ۲۱ پروژه اعم از خانه‌های بهداشت، مراکز درمانی، کلینیک تخصصی، موسسه آموزش عالی سلامت و غیره هزینه شد.

وی افزود: با توجه به بحران آب در طی دولت یازدهم، ۱۲ روستایی که با تانکر آبرسانی می‌شد به یک روستا رسید و همچنین در بخش کشاورزی با اصلاح الگوی کشت و آبیاری تحت فشار، خدمات ارزنده‌ای عرضه شد.

فرماندار محترم خواف ادامه داد: ۲۰ فضای آموزشی در شهرستان خواف اضافه و بازسازی شد که خوشبختانه جوانان این منطقه به این خدمات جواب مثبت داده و متوسط سالانه ۶۰ رتبه زیر ۱۰۰۰ در شهرستان داریم.

✨حوزه راه و شهرسازی

ایشان در این زمینه اظهار داشت: در حوزه راه و شهرسازی در دولت یازدهم، راه ۱۰ روستا تازه احداث و ۱۵ روستا، تعویض و اصلاح گردید. همچنین با توجه به رفت و آمدهای مسئولین کشوری و متخصصین معادن طرح احداث فرودگاه ارائه شد که موافقت‌های لازم انجام شده و به زودی تیم متخصصین جهت جانمایی فرودگاه به خواف اعزام خواهند شد.

محمد رضا پهلوان‌نژاد در پایان افزود: دستاورد عمده دولت تدبیر و امید ایجاد ثبات و آرامش در سطح کشور و شهرستان بوده است که مردم احساس امنیت و آرامش می‌کنند. از دیگر دستاوردها، کم شدن فاصله بین مردم و مسئولین است که هدف نظام و دولت ارتقای رضایت‌مندی مردم است و امیدوارم ما مدیران شهرستانی که نظام به ما اعتماد کرده تا سیاست‌های آنها را پیاده کنیم در این حوزه موفق باشیم و توانسته باشیم رضایت نسبی مردم را به دست آوریم و با این حجم پروژه‌ها توانسته باشیم راه را برای مسئولین آینده هموار نموده تا بهتر به مردم خدمت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *