برای خدمت به مردم و نمایندگی آنها، از هیچ کوششی دریغ نورزید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی احناف خواف، مولانا حبیب‌الرحمن مطهری در جمع منتخبین ششمین دوره‌ی شورای اسلامی شهر خواف که در محل حوزه علمیه احناف خواف برگزار شد فرمودند:

انتخاب شما بزرگواران توسط مردم شریف، به‌عنوان شورای اسلامی شهر خواف را تبریک عرض می‌کنم، اما وظیفه شما بسیار سنگین و مهم است. تعلیمات اسلامی به ما توصیه می‌کند که وقتی کاری سخت و مشکل به کسی سپرده می‌شود حتما دعا کند. بنابراین لازم است شما هم دعا نمایید و از خدا استمداد بجویید.
مولانا مطهری خاطرنشان کردند: بعد از دعا، باید برای خدمت به مردم و نمایندگی آنها از هیچ کوششی دریغ نورزید. در برآورده‌کردن کارهایی که در اولویت است و از طرفی وابسته به عموم مردم هست، پیگیری‌های لازم را انجام دهید. شما نماینده مردم هستید؛ لذا مشکلات را مشخص و آسیب‌شناسی کنید و برای رفع آن دنبال راهکار باشید.
مدیر حوزه علمیه احناف خواف با تاکید بر همدلی و محبت گفتند: برای پیشرفت کار، وفاق، همدلی و محبت میان خود داشته باشید. در جایی‌که اختلاف و دودستگی باشد، پیشرفتی صورت نمی‌گیرد.
ایشان تاکید کردند: برای پیشرفت و آبادانی شهر با مسئولین رایزنی داشته باشید. همچنین از معادن و شرکت‌های معدنی که منافع زیادی از منطقه می‌بَرند، کمک دریافت کنید.
مولانا مطهری در پایان یادآور شدند: اگر مردم احساس کنند که شورا پیگیر مشکلات‌شان هست، قطعا برایتان دعا می‌کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در 31 خرداد 1400

نظر خود را با ما در میان بگذارید

پر کردن موارد ستاره‌دار، الزامی است.

 كليه حقوق براي پايگاه اطلاع‌رساني حوزه علميه احناف خواف محفوظ است © 2017 میلادي - 1396 هجری شمسی

© 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper