فلسطین این روزها زیر چکمه‌های دیو صهیونیست، دست‌وپنجه نرم می‌کند و زنان و کودکان مظلومش با وجود تهیدستی و بی‌کسی، بلال‌گونه اَحد اَحد گویان بر مواضع خویش اصرار می‌ورزند.

در این میان، عده‌ای فارغ از احساس و غرق در افکار و بازی‌های سیاسی به اندک حمایت‌های مالی و سیاسی بعضی از دولت‌های اسلامی غبطه می‌خورند که مبادا اقتصاد شکوفای‌مان آسیب بیند یا از خوشی‌ها و رفاهیت ما کاسته گردد.
شاید بعضی در این میدان تظاهر نمایند یا بخواهند در سایه جنگ، امنیت داخلی حاصل نمایند. اینها اهمیتی ندارد؛ مهم این است که زنان و کودکان بی‌یاور فلسطینی خون خویش را برای  حفظ آبروی اسلام و نجات قدس نثار می‌نمایند. هدفی که باید آرمان هر مومن و مسلمان باشد.
برادران و خواهران مسلمانم به هوش باشیم،؛ اسرائیل رژیمی نیست که با مذاکره و مصالحه از مواضع خود کوتاه بیاید. بارها توافقنامه‌های خودش را نقض نموده و خانه‌های فلسطینیان را تخریب کرده و به شهرک‌سازی ادامه داده است.
مطمئن باشیم اگر همین حرکت‌های جهادی نبود امروز وضع به‌شدت بدتر از این می‌شد.
آیا با وجود ادعای تعیین بیت‌المقدس به‌عنوان مرکز اسرائیل و زیاده‌خواهی‌ها باز هم می‌شود به مذاکره دلخوش بود.
آنان از خون و جان خود برای اسلام و فلسطین بذل و بخشش می‌کنند و اسرائیل برای مضمحل کردن آنان زنان و بچه‌ها را به خاک و خون می‌کشند.
اگر امروز اطفال فلسطین با سازش‌کاری در امان بمانند امنیت فردای‌شان تضمین نخواهد بود.
حداقل اگر نمی‌توانیم کاری انجام بدهیم از نصرت الهی نومید نباشیم و برای یاری مجاهدین دعا بکنیم.
 تا چند سال پیش تهدید اسرائیل به‌لحاظ میدانی قابل تصور نبود ولی اکنون امان از مردم آنان گرفته شده است، بدانیم که شکست اسرائیل توسط مجاهدین دور نیست.
و ما ذلک علی الله بعزیز

✍️خیرالله نیک‌خوی رودی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر خود را با ما در میان بگذارید

پر کردن موارد ستاره‌دار، الزامی است.

 كليه حقوق براي پايگاه اطلاع‌رساني حوزه علميه احناف خواف محفوظ است © 2017 میلادي - 1396 هجری شمسی

© 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper