نامه رهبر معظم انقلاب به شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در مورد رفع تبعیض‌ها قابل ستایش و تقدیر است.

مولانا حبیب الرحمن مطهری (حفظه الله) - همایش "پیام‌آور وحدت" در تایباد/۱۱ آذرماه ۹۶ مولانا حبیب الرحمن مطهری (حفظه الله) - همایش "پیام‌آور وحدت" در تایباد/۱۱ آذرماه ۹۶

 حضرت مولانا مطهری در همایش "پیام‌آور وحدت" در شهر تایباد: نامه رهبر معظم انقلاب به شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در مورد رفع تبعیض‌ها قابل ستایش و تقدیر است.
حضرت مولانا مطهری از سخنرانان اصلی همایش "پیام‌آور وحدت" که امروز شنبه مورخه ۱۱ آذرماه ۹۶ در شهر تایباد برگزار شد بودند.

ایشان در ابتدای سخن بعد از حمد خدا و درود بر پیامبر عظیم‌الشان اسلام، میلاد با سعادت نبی اکرم(ص) و هفته‌ی وحدت را به میهمانان حاضر در جلسه خصوصاً مهندس رشیدیان - استاندار خراسان رضوی -، مولانا نذیراحمد سلامی - نماینده مجلس خبرگان رهبری -، سرداران و فرماندهان حاضر در جلسه تبریک گفتند.
گزیده‌ای از مهمترین سخنان ایشان بدین شرح است: ✅ وجود و بعثت مبارک پیامبر اکرم(ص) برای انسانیت از جانب خداوند منّت بود. ✅ پیامبر اکرم(ص) معنویت، اخلاق، حیا، عفت و وحدت را به ما آموزش دادند. ✅ اگر قوم و ملتی از سیره‌ی پیامبر اکرم(ص) محروم شود، آن ها در لبه‌ی پرتگاه هستند و هلاک خواهند شد. ✅ وجود پیامبراکرم(ص) برای همه‌ی مخلوقات حتی حیوانات رحمت می‌باشد. ✅ یکی از آموزه‌های پیامبر اکرم(ص) وحدت بین مسلمین می‌باشد. ✅ اگر به دنبال زندگی سعادتمندی هستیم جز با تمسک به قرآن و سنت هیچ راه دیگری وجود ندارد. ✅ هدف از وحدت این است که همدیگر را درک کنیم و زندگی مسالمت‌آمیزی داشته باشیم و هر یک از فریقین با حفظ عقیده‌ی خود در کنار هم باشند. ✅ به عقاید یکدیگر توهین نکنیم. ✅ طبق فرموده امام راحل(ره) شیعه و سنی با هم برادر و در حقوق مساوی‌اند. ✅ نامه رهبر معظم انقلاب به شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در مورد رفع تبعیض‌ها قابل ستایش و تقدیر است. ✅ همه ما باید به جهت امنیت و وحدت موجود، شکرگزار خداوند متعال باشیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر خود را با ما در میان بگذارید

پر کردن موارد ستاره‌دار، الزامی است.

 كليه حقوق براي پايگاه اطلاع‌رساني حوزه علميه احناف خواف محفوظ است © 2017 میلادي - 1396 هجری شمسی

© 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper