شهرستان خواف نیاز به یک فرماندار بومی با رویکرد توسعه اقتصادی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی احناف خواف به نقل از کانال خبری، تحلیلی شهرستان خواف، در نشست جمعه شب(۲۸ دیماه ۹۷) با "مهندس رزم حسینی" استاندار خراسان رضوی؛ حضرت مولانا مطهری، دکتر نگهبان، ائمه جمعه اهل سنت و تشیع و مدیران حوزه‌های شهرستان خواف حضور داشتند و هر یک به بیان دغدغه‌های موجود در شهرستان پرداختند.

  • دکتر نگهبان در این جلسه خطاب به استاندار گفت: از حضرتعالی بابت تفکر توسعه محور و توجه به ارکان اثرگذار توسعه در استان خراسان رضوی تقدیر و تشکر می‌کنم.
  • نگهبان سلامی افزود: وحدت و همدلی در شهرستان تلفیقی خواف زمینه‌ساز توسعه است و نیروی انسانی، معادن سنگان، مرز مشترک با افغانستان، کشاورزی، تونل بادی، میراث فرهنگی، گردشگری و ... بخشی از ظرفیت‌های این منطقه می‌باشد.
  • دکتر نگهبان در ادامه گفت: متاسفانه علی‌رغم توسعه اقتصادی شهرستان خواف در بخش صنعت، مردم بومی از مواهب آن بهره چندانی نبرده‌اند و زیرساخت‌های شهرستان خواف از جمله آب، راه، خط دوم ریل راه آهن، فرودگاه و بیمارستان هیچکدام در حد یک شهرستان با بزرگترین معدن سنگ آهن خاورمیانه و چندین کارخانه فولادی نیست و نیاز به توجه ویژه حضرتعالی دارد.
  • نماینده خواف و رشتخوار اذعان داشت: شهرستان خواف نیاز به یک فرماندار بومی با رویکرد توسعه اقتصادی دارد و از جناب استاندار دعوت می‌کنم ضمن حضور در خواف و رشتخوار، زمینه فعالیت بیشتر سرمایه‌گذاران و امنیت سرمایه‌گذاری را فراهم نمایند.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر خود را با ما در میان بگذارید

پر کردن موارد ستاره‌دار، الزامی است.

 كليه حقوق براي پايگاه اطلاع‌رساني حوزه علميه احناف خواف محفوظ است © 2017 میلادي - 1396 هجری شمسی

© 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper