اطلاعیه

اطلاعیه (17)

امور دانشجویی حوزه علمیه احناف خواف در نظر دارد اعتکاف دهه آخر ماه مبارک رمضان «اعتکاف سنت» را در قالب سلسله جلسات علمی و اصلاحی با شرایط ذیل برگزار نماید:

حوزه علمیه احناف خواف(ان‌شاءالله) برگزار می‌کند:"شانزدهمین همایش دانش‌آموختگی حوزه علمیه احناف خواف"
با عرض تسلیت به مناسبت حادثه دلخراش سیل در شمال کشور که به جان‌باختن و مجروح شدن جمعی از هموطنان عزیز منجر گردید، ضمن ابراز همدردی از طرف حوزه علمیه…

حضرت مولانا مطهری مدیریت محترم حوزه علمیه احناف خواف طی پیامی وفات عالم بزرگ اهل سنت خراسان جنوبی مولانا محمدحسن برفی(رحمه‌الله) را طی پیامی تسلیت گفتند.
متن پیام به این شرح است:

فراخوان جذب گزارشگر و نویسنده افتخاری برای پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه احناف خواف

شورای مکاتب استان خراسان رضوی با توجه به مراجعه اساتید قرآنی و مطالبه کتاب یا دستورالعمل در موضوع آموزش روخوانی و روان‌خوانی و نیز تجوید قرآن عظیم الشأن درصدد نشر کتابی در این زمینه برآمدند و پس از گفتگو  و مشوره های بسیار با اساتید این فن کتاب «کلیدهای طلایی فصاحت لهجه عرب» را تالیف و منتشر نمودند.

برنامه های امور مکاتب حوزه علمیه احناف خواف در سال تحصیلی 98-97

باسمه تعالی
خدا آن ملتی را سروری داد            که تقدیرش به دسـت خویـش بنوشت
به آن ملت سروکاری نـدارد            که دهقانــش بــرای دیگــران کشــت

هر ملتی که قصد تسلط برسرنوشت خود را داشته باشد قطعا دشمنان زیادی خواهد داشت، ملت شریف ایران برای بدست آوردن این حق و حفظ آن سالهاست که هزینه های سنگینی می پردازند. حادثه ی غم بار و خونین اهواز نمونه ای از دخالت مذبوحانه و سخیف همیشگی سلطه جویان و مستکبران بویژه آمریکای جناینکار در سرنوشت ملل مختلف بویژه ایران اسلامی است. وقوع چنین حوادثی نه تنها مانع پیشرفت مردم در رسیدن به قله های عزت، آزادی، استقلال و امنیت نخواهد شد بلکه آن ها را دراین مسیر تاریخی مصمم تر خواهد کرد.
این جانبان مدیران و مدرسین حوزه های علمیه اهل سنت، ائمه جمعه و جماعات و روحانیت شهرستان خواف ضمن عرض تسلیت به مقام معظم رهبری، خانواده های معظم قربانیان این حادثه ی دلخراش و ملت شریف ایران این واقعه ی تلخ و اسفناک را به شدت محکوم نموده و به دشمنان ملت عزیز ایران اعلام می داریم که آرزوی رسیدن به اهداف شوم خود را انشاالله به گور خواهند برد.

 اطلاعیه شروع دروس سال تحصیلی جدید حوزه علمیه احناف خواف

اطلاعیه مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه دانش آموزان مکاتب شهرستان خواف

 

صفحه1 از2

 كليه حقوق براي پايگاه اطلاع‌رساني حوزه علميه احناف خواف محفوظ است © 2017 میلادي - 1396 هجری شمسی

© 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper